Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Цього року всім вступникам під час подання заяви треба обовʼязково додавати мотиваційні листи.
Відповідаємо на основні запитання про них.

Детальніше...

На державному підприємстві «Інфоресурс» для вас, шановні вступники, працюють гарячі телефонні лінії та електронна пошта з підтримки реєстрації електронних кабінетів:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(044) 290-18-13
(067) 551-24-74
(093) 342-38-63
(095) 281-13-54

Графік роботи: понеділок – п’ятниця 9:00-18:00; субота – неділя 9:00-15:00.

Детальніше...

Сьогоднішній день перегортає для вас цікаву сторінку буремного, емоційного, дивовижного студентського та курсантського життя. Ваші студентські роки точно не схожі ні на чиї інші. Таку кількість випробувань, яку подолали ви під час студентства: пандемія, перехід на технології дистанційного навчання. І зрештою, останній рік навчання, прекрасний час для планування та відкриття нових горизонтів, перетворився для вас на рік одного палкого бажання, яке затьмарює все інше – бажання Перемоги і Миру на рідній землі.

Сьогодні дуже хотілося б сказати вам, що тепер перед вами відкриті всі дороги, у вас є все необхідне для реалізації планів, амбітних цілей, великих проєктів, але для цього Україні і кожному з нас лишень треба зробити один великий, важливий, надлюдський крок – перемогти ворога. І це обов’язково відбудеться! Тоді саме вам будувати майбутнє країни!

Нещодавно під час зустрічі зі студентським товариством Президент України зауважив: «Саме зараз і саме наша країна перебуває в такій ситуації, коли ми можемо обрати для неї таке майбутнє, як ми вирішимо… Ми можемо свідомо переформатувати наше життя. Ось що можливо зараз. Це великі можливості, це час визначати, у якій Україні ви хочете жити».

Я щиро зичу вам знайти відповідь на це питання і стати справжніми господарями свого життя і свого майбутнього, створити свою мрію і присвятити себе улюбленій справі, підкорити будь-які вершини і залишатися завжди щасливою, вільною самодостатньою особистістю!

З повагою
в.о. начальника академії
Володимир МАКСИМОВ

Шановні науковці!
Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам доступ до своїх електронних ресурсів до 30 вересня 2022 р. Для користувачів академії доступ відновився автоматично.

Детальніше...

Життя сьогодні змушує кожного підлаштовуватись під нові обставини. Незважаючи на це, здобувачі вищої освіти Льотної академії НАУ не тільки успішно продовжують навчатися, так як розуміють, що за ними майбутнє, а й проходять виробничу практику, яка є важливою та обов’язковою складовою підготовки висококваліфікованого фахівця до майбутньої роботи, забезпечення його конкурентоспроможності та можливості працевлаштування на вітчизняному та європейському ринках праці в майбутньому.

Детальніше...

27 червня 2022 року почалася реєстрація для участі в магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)за спеціальністю 073 «Менеджмент», яка триватиме до 18 липня включно.

В ЛА НАУ її здійснюватиме відбіркова комісія.

Для реєстрації вступник має надіслати на офіційну електронну адресу відбіркової комісії  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії):

Детальніше...

Сьогодні ще одна особлива дата в українському календарі… Вона нагадує, що саме Україна боронить у цій кривавій війні: волю, право на самовизначення, забезпечення свобод людини, європейський курс, демократію, злагоду на українській землі, пам'ять і шану про покоління славетних предків, які наближали нас до утвердження суверенної, цілісної та сильної країни – України!

Роки й роки назад наша країна повставала з попелу і нарешті стала вільною!

Коли ворог знов прийшов на рідну землю, сіючи смерть та руйнування, примножуючи біль, у намаганнях відібрати у нас державу, – його зустріла безмежна українська лють, неперевершена самовідданість у боротьбі з окупантом і беззаперечна віра нашу Перемогу! Такими, непереборними і вільними, нас зростила Україна, такими нас побачив увесь світ!

Нехай кожен крок наближає нас до омріяного Дня Перемоги, задля збереження державності, демократії та свободи в Україні!

Нехай у кожний куточок нашої країни, в тому числі й окупований загарбниками, повернеться українське Сонце, український Закон та запанує Мир!

З Днем Конституції України! Слава Україні!

В.о. начальника академії
Володимир МАКСИМОВ