Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Сьогодні для першокурсників, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Льотна експлуатація повітряних суден», була проведена тематична екскурсія до авіаційно-технічної бази Льотної академії. Начальник цеху АТБ Анатолій Григорович Сало ознайомив курсантів з історією створення авіаційно-ремонтної служби, розповів про повітряні судна, на яких курсанти проходили навчально-льотну підготовку на різних етапах 70-річної історії академії.
Майбутні пілоти відвідали аеродром ЛА НАУ та побачили ПС різних поколінь, а також сучасну авіаційну техніку, на якій проходять льотну практику старшокурсники.
Детальніше...

Для першокурсників факультету менеджменту сьогодні відбулась лекція «Декоративно-ужиткове мистецтво нашого краю». У музейній кімнаті присутні ознайомились з експозицією, що розповідає про національні символи українства, переглянули колекцію предметів народного мистецтва, яка складається з творів митців Кіровоградщини: вправних різьбярів, художників народного розпису, керамістів, майстринь художнього текстилю, вишивальниць, писанкарів.
Детальніше...

Щорічно в Україні в другу суботу вересня святкують День фізичної культури і спорту. 
До цього свята в  Льотній академії НАУ були проведені товариські зустрічі з настільного тенісу, баскетболу і волейболу. За участю команд ЛА НАУ, факультету фізичного виховання КДПУ та спортивної школи № 4. 
Переможці були нагороджені дипломами управління молоді та спорту і пам’ятними вимпелами.
Детальніше...

11 вересня в парку Перемоги на Сугокліївському водосховищі відбувся ІІ завершальний етап Кубку Кіровоградської області з водного туризму. Команди Льотної академії Національного авіаційного університету, які брали участь в І етапі Кубку (квітень, р. Інгул) активно взяли участь в змаганнях ІІ етапу. І якщо на І етапі, де команди змагалися на катамаранах, команда туристичного клубу «Крила мандрів» посіла друге загальнокомандне місце, то на цих змаганнях боролися лише за перемогу. На цей раз змагання відбувалися на байдарках.

Детальніше...

Оприлюднено імена номінантів конкурсу «Молодий вчений року – 2021», який цьогоріч тривав з 15 березня до 1 вересня. До списку номінантів потрапили молоді вчені Льотної академії НАУ, зокрема:

Детальніше...

09 вересня 2021 року відбулась урочиста посвята в аспіранти здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня «Доктор філософії» за спеціальностями:

275 «Транспортні технології (спеціалізація 275.00 «Авіаційний транспорт»)» – 4 особи (за денною формою навчання) та 2 особи (без відриву від виробництва)

та 011 «Освітні, педагогічні науки» – 2 особи (за денною формою навчання) та 2 особи (без відриву від виробництва).

Детальніше...

З 1 вересня до 31 грудня цього року Льотна академія НАУ отримала безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science згідно домовленості між фахівцями Міністерства освіти і науки України з представником видавництва Bentham Science про використання ресурсів видавництва закладами вищої освіти та науковими установами.

Ресурси видавництва – це електронні журнали, книги, спеціалізовані бази даних. Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Детальніше...