В 2021 році було започатковано серію вебінарів «Clarivate науковцям».
В продовження традиції минулого року і так само другого четверга кожного місяця (лише в січні на третьому тижні) о 16:15–17:15 буде проведено вебінари серії «Clarivate науковцям» 2022, де можна буде отримати та шліфувати навички роботи з науковою літературою, ознайомитися з основами наукометрії, впливом відкритого доступу, визначити, як відібрати партнерів для співпраці, гранти для роботи, видання для публікацій, чи можлива безкоштовна публікація, як не потрапити до хижацьких видань, як оформлювати публікації без помилок, як презентувати власні здобутки науковій спільноті, як ефективно використовувати спектр ресурсів Clarivate для наукової роботи та її аналізу.
Теми оголошуватимуться за місяць до початку і надсилатимуться листами-нагадуваннями про вебінари за добу і за годину до початку відповідного вебінару. Всі заходи українською мовою, безкоштовні. За умови присутності не менше ніж на 90 % основного часу вебінару передбачено випуск сертифіката учасника, що надсилається протягом трьох робочих днів на електронну скриньку, вказану при підключенні. Учасники усіх 12 вебінарів отримають додатковий сертифікат за серію. Реєстрації вже відкриті. Після переходу за посиланням заповніть реєстраційну анкету, що ховається під кнопкою Register (натисніть на слово).
Перший вебінар вже 13 січня 2022 16:15–17:15.
Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в WebofScience та InCites.
Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо, як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого із співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
В січні під час вебінару буде оголошено вікторину. Серед учасників, що правильно дадуть відповіді на питання, Random визначить володаря сувенірів. Удачі! Не забувайте запросити друзів – разом веселіше шукати правильні відповіді.
Реєстрація: https://bit.ly/3pHtRQZ
І щоб не пропустити можна реєструватися на наступні:
10 Лютого 2022
Реєстрація: https://bit.ly/3HIJ3U8
10 Березня
Реєстрація: https://bit.ly/31yYJtJ
7 Квітня
Реєстрація: https://bit.ly/33cT5Op
5 Травня
Реєстрація: https://bit.ly/3JRQuKG
9 Червня
Реєстрація: https://bit.ly/3n5brYB
7 Липня
Реєстрація: https://bit.ly/3f1Aast
11 Серпня
Реєстрація: https://bit.ly/3395z9N
8 Вересня
Реєстрація: https://bit.ly/3zC06EC
6 Жовтня
Реєстрація: https://bit.ly/3eZeSM2
10 Листопада
Реєстрація: https://bit.ly/3t5Laxi
8 Грудня
Реєстрація: https://bit.ly/3t2GGXY

Зав. довідково-бібліографічного відділу
провідний бібліотекар
Тетяна Пилипівна Украінцева