Коментар з приводу сумнівного вивозу плит на недобудованій злітно-посадковій смузі. Начальник Льотної академії НАУ, доктор технічних наук, почесний громадянин міста Сергій Неділько:

Детальніше...

Шановні науковці!

Науково-технічна бібліотека з метою підтримки науково-дослідницької роботи та виконуючи свою роль в навчанні та просуванні інформаційних ресурсів та сервісів пропонує користувачам доступ до інформаційного контенту для різних цільових груп академії.

Детальніше...

XXII Міжнародний науково-практичний семінар "КОМБІНАТОРНІ КОНФІГУРАЦІЇ ТА ЇХНІ ЗАСТОСУВАННЯ" вперше розпочав свою роботу у дистанційному режимі.

Детальніше...

В сучасних умовах, коли більшість населення нашої країни не має змоги відпочивати та відновлювати своє здоров’я у визнаних курортно-лікувальних регіонах України та закордоном, пандемії короновірусу з непердбачуваними наслідками, дуже актуальною постає проблема дослідження рекреаційно-туристських ресурсів саме свого регіону, пошук та запровадження нових видів і форм відпочинку і оздоровлення населення, в т.ч. учнівської та студентської молоді.

Детальніше...

Шановні колеги! Дякуємо всім, хто цього року підтримав щорічну акцію до Міжнародного дня вишиванки «Академія у вишиванці» та надіслав свої чудові фото у вишиванці!

Детальніше...