Участь у програмі з досліджень та інновацій
Horizon Europe 2021 – 2027
«Горизонт Європа» — це рамкова програма досліджень та інновацій, яка триватиме 7 років і замінить «Горизонт 2020». Європейський Союз розробив та затвердив план, який передбачає підвищення фінансування науки в ЄС на 50% протягом 2021—2027 років.
Єврокомісія про Рамкову програму  #HorizonEU (Завантажити PDF)
Програма інфоднів (28 червня - 9 липня 2021 р.) за секціями (кластерам)
How Horizon Europe was developed

Шановні колеги, 15 червня оприлюднено тематики, які будуть фінансуватись програмою Горизонт Європа. У робочих програмах наведено терміни конкурсів, бюджети, умови і т.п. Всі програми є за посиланням - Reference Documents

До уваги! Програма Кластер 4. Цифрові технології, індустрія та космос (Cluster 4 Digital Industry and Space available), вміщена тут, а інформаційний день, коли можна отримати роз'яснення, - 30 червня.

Конкурс спільних українсько-словацьких науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022‑2023 рр. Проєктні пропозиції приймаються з усіх галузей досліджень і   мають бути розраховані на 2 рокиУ конкурсі можуть брати участь - з української сторони - будь-які науково-дослідні групи закладів вищої освітиМіністерство фінансує витрати українських науковців.
Дедлайн 21 червня 2021р.
Деталі за посиланням 

Центр українсько-європейського наукового співробітництва (CUESC) запрошує до участі в стажуванні "ПЕДАГОГІЧНА ТЕХНІКА ТА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ У ГАЛУЗІ ТЕХНІЧНИХ НАУК" (м. Рига, Латвія) науково-педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів та студентів, які мають або здобувають технічну освіту. Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів (180 годин) і розподіляється протягом 6 робочих тижнів - з 21 червня до 31 липня 2021 року.
Дедлайн подачі заявки до участі - 18 червня 2021р.
Деталі за посиланням 

Стипендіальні програми 

Програма ім. Улама надає можливість проведення досліджень у Польщі тривалістю від 6 до 24 місяців для науковців зі ступенем доктора (PhD) всіх наукових дисциплін зі щомісячною стипендією 2500 євро.
Дедлайн 15 червня 2021р.
Деталі за посиланням

Стипендіальна програма PASIFIC пропонує 2-річні постдокторські стипендії для провідних дослідників у розмірі 2500 євро на місяць на проведення досліджень з будь-якої галузі у одному з 68 інститутів Польської академії наук (ПАН) або Міжнародному інституті молекулярної та клітинної біології.
Перед поданням заявки на участь кандидати повинні зконтактувати з обраним інститутом ПАН (для отримання листа підтримки).
Дедлайн 30 червня 2021р.
Деталі за посиланням