Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

3-5 жовтня 2022 року в Жилінському університеті (Словацька Республіка, м.Жиліна) на факультеті гуманітарних наук було організовано івент зі студентами, присвячений дослідженню психолого-педагогічного освітнього середовища у підготовці майбутніх учителів.

Детальніше...

Атестаційний екзамен – це завершальний етап навчання в академії. Звичайно, для здобувачів вищої освіти скласти атестаційні екзамени є надзвичайно важливим і хвилюючим моментом, адже вони перед членами державної екзаменаційної комісії повинні підтвердити рівень здобутих теоретичних знань та практичних умінь.

Детальніше...

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників освіти Подякою ректорату Національного авіаційного університету відзначено:

Детальніше...

Напередодні Дня працівника освіта викладачі Льотної академії, наукові керівники секцій Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, кожен з яких підготував у цьому році не менше 3-х призерів Всеукраїнського конкурсу МАН отримали нагороди від громади області.

Детальніше...

29 вересня 2022 року на платформі Zoom відбулось засідання юридичної клініки «Юрконсалт» (секція «Адміністративне право»). Головуючим на засіданні клініки був доктор юридичних наук, завідувач кафедри Сергій Москаленко, який є практикуючим адвокатом та ініціатором створення клініки на базі ЛА НАУ.

Детальніше...

На черговому засіданні Вченої ради Льотної академії Національного авіаційного університету, що відбулося 28 вересня 2022 року, серед інших важливих питань було розглянуто одне, особливо приємне та урочисте.

Детальніше...