План спортивно-масових заходів на 2023-2024 н.р.

У системі професійної підготовки авіаційних фахівців, особливо – льотного та аварійно-рятувального персоналу, особливе значення має сектор формування фізичної витривалості й відповідного комплексу професійно важливих якостей, які забезпечуюють професійну надійність.

Льотна академія НАУ має широкі можливості для досягнення високих показників у галузі фізичної та психофізіологічної підгтовки майбутніх авіаторів. Ми використовуємо як накопичений роками безцінний досвід роботи у цьому напрямку, так і передові методики й підходи. Науково-дослідницький потенціал кафедри фізичної підготовки, реабілітації та дрон-рейсингу ЛА НАУ орієнтований в першу чергу на вдосконалення системи формування професійної надійності курсантів ЛА НАУ засобами фізичної та психофізіологічної підготовки.

Для розвитку й підтримки відмінної спортивної форми у курсантів академії при кафедрі працює спортивний клуб «Ікар».

У розпорядженні особистого складу академії стадіон з рездоровим покриттям л/атлетичних доріжек і секторів, тенісний корт з регополовим синтетичним покриттям, дві ігрові спортивні зали, зала боротьби, тренажерна зала коплексної підготовки, психофізіологіне містечко, площинні споруди і поля.

При спортивному клубі «Ікар» працють 12 спортивних секцій, клуб любителів бігу, туристсько-альпіністський клуб, 4 групи загальнофізчної підготовки, абонементні групи аеробіки, дзюдо, ОФП, баскетболу, великого тенісу.

Стадіон «Ікар» - найпопулярніше місце (позаурочного времяпровождения) курсантів академії. Працювати над власним фізичним вдосконаленням тут можна як самостійно так і у складі організованої групи.

Кожний навчальний рік у льотній академії починається з проведення традиційних Кубків першокурсника з 6 видів спорту й продовжується Спартакіадою академії з 12 видів спорту. Зокрема, традиційними стали такі турніри, як міжнародний турнір з баскетболу, «Кубок ректора» з волейболу, «Ностальгія» - з настільного тенісу, товариські матчі з футболу між гуртожитками ЛА НАУ, спортивно-розважальні ігри «Козацькі забави» та інші заходи.

Завдяки добре розвинутій спортивній базі й інфраструктурі проводяться змагання найвищих рангів.

Структура засобів фізичної та психофізіологічної підготовки майбутніх авіаторів постійно модернізується у відповідності з результами наукових досліджень фахівців кафеди, втілюються нові методики, створюються нові тренажерні комплекси, що моделюють аспекти майбутньої діяльності із спеціальності.

Контактний телефон
кафедри: (0522) 39-44-11.