Дрезналь Артур Генріхович
Кандидат технічних наук, доцент, полковник запасу
Народився 29.08.1961.
У 1983 році закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище ПВО.
У 1989 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 20.02.14 «Озброєння та військова техніка»
Має 23 роки науково-педагогічного стажу та 28 років стажу служби у Збройних Силах України.
Починаючи з 2006 року працює у Державній Льотній академії України. Працював на посадах заступника та завідувача кафедри військової підготовки Державної Льотної академії України, першого проректора з наукової та навчальної роботи Державної льотної академії України, заступника начальника Кіровоградської льотної академії НАУ з наукової і навчальної роботи; завідувача кафедри військової підготовки Льотної академії НАУ. З лютого 2019 року – начальник Льотної академії НАУ.
Має 28 авторських свідоцтв на винаходи. Нагороджений Знаком «Відмінник освіти України», Знаком «Петро Могила».
Чумак Олександр Олексійович
Доктор юридичних наук, заслужений юрист України.
Народився 10 квітня 1971 року.
Закінчив Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю «Правознавство» та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».
У 2011 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «Трудове право; право соціального забезпечення».
У 2016 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»
З 1999 по 2015 рр. працював на різних керівних посадах Управління юстиції у Кіровоградській області.
З 2016 року і до сьогодні (за сумісництвом) доцент кафедри галузевого права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка.
З грудня 2016 року обіймає посаду заступника начальника Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету з економічної та адміністративно-фінансової роботи.
Депутат Кіровоградської обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій.
Залевський Анатолій Васильович
Доцент, кандидат технічних наук
Народився 24 лютого 1962 року.
У 1985-му закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації за спеціальністю «Експлуатація літальних апаратів і авіаційних двигунів», там же в 1990 р - аспірантуру. У 2000 р. заочно закінчив Харківський фінансово-економічний інститут (кваліфікація «бухгалтер»), в 2005 р - Київський університет туризму, економіки і права за спеціальністю «Професійне навчання. Туризм».
У 1992 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.14 «Експлуатація повітряного транспорту».
З 1985 р працює в академії на посадах: асистента, старшого викладача, доцента кафедри безпеки польотів; заступника декана факультету льотної експлуатації та факультету післядипломної освіти, магістратури; завідувача кафедри менеджменту, економіки і права; декана факультету менеджменту.
2002-2007 рр. (За сумісництвом) - керівник Кіровоградської філії Київського університету туризму, економіки і права.
З грудня 2017 року - заступник начальника академії з навчальної, науково-методичної та виховної роботи.
Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Софія Русова».
Задков Валерій Валентинович
Пілот першого класу цивільної авіації.
Народився 10 вересня 1970 року в м. Бугуруслан Оренбурзької області (РФ).
У 1992 р. закінчив Кіровоградське вище льотне училище цивільної авіації (КВЛУ ЦА).
З 1992 р. працював в авіаційному загоні КВЛУ на посаді другого пілота-бортінженера - інструктора - пілота - інструктора - заступника командира ескадрильї - командира ескадрильї - заступника командира авіаційного загону.
з 2004 по 2010 рр. - Командир авіаційного загону ДЛАУ.
З 2010 року – обіймає посаду заступника начальника академії з організації та забезпечення льотної роботи. Контактний телефон: (0522) 394-535
Кухаренко Віктор ІвановичКухаренко Віктор Іванович
Народився 20.01.1968 року.
В 1992 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна за спеціальністю “Фізика ”, кваліфікація – вчитель фізики, інформатики і обчислювальної техніки. В 2007 році закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю “Фінанси”, кваліфікація – менеджер з фінансів. В 2013 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр за спеціальністю “Державне управління”. В 2013 році закінчив Національний університет ”Одеська юридична академія” за спеціальністю “Правознавство”, кваліфікація – юрист. Має досвід роботи вчителя, керівника приватних підприємств, заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Кіровоградської районної ради м. Кіровограда, заступника міського голови Кіровоградської міської ради, директора департаменту житлово-комунального господарства – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кіровоградської міської ради, начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Кіровоградської міської ради, начальника Головного управління житлово-комунального господарства Міської ради м.Кропивницького, т.в.о. заступника міського голови. Депутат Кіровоградської міської ради V скликання. Нагороджений відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги»; відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» І ступеня; грамотою Головного управління юстиції у Кіровоградській області.
Помічник начальника ЛА НАУ з громадських зв’язків
Ковальова Олена Сергіївна
Народилася 13 вересня 1980 року.
У 2002 році закінчила фізико-математичнний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, де отримала ступінь магістра за спеціальністю викладач фізики. У 2006 році закінчила аспірантуру Державної льотної академії України за спеціальністю педагогіка професійної освіти.
У 2002 році працювала вчителем у ШДС «Вікторія-П», з 2003-2005 рр. - викладачем Кіровоградського інституту комерції.
З 2005 по 2008 рік – заступник редактора обласного інформаційно-розважального тижневика «Новий погляд», журналіст кіровоградського журналу «Ланруж», редактор сайту «весь Кіровоград» та член Кіровоградського прес-клубу реформ. 2005-2006 рік - помічник Народного депутата України з питань громадських зв’язків.
З 2008 по 2013 р. працювала на посадах: головного спеціаліста з питань оприлюднення у ЗМІ результатів діяльності КРУ в Кіровоградській області, начальника відділу зв’язків з громадськістю Корпорації «ХХІ століття».
З січня 2017 року обіймає посаду помічника начальника академії з громадських зв’язків.
 
Вахнік Ігор Іванович
Народився 23 грудня 1966 року в м. Кіровоград.
Позакінченню Кірсанівського авіаційно-технічного училища Цивільної авіації, багато років пропрацював в Кіровоградському авіаційному підприємстві «Кіровоградські авіалінії». Пройшов шлях від авіатехніка до заступника директора по наземним службам КП «Аеропорт-Кіровоград».
В Кіровоградській льотній академії НАУ працює з 2011 року.
В 2012 році конференцією трудового колективу був обраний на посаду голови первинної профспілкової організації КЛА НАУ, на якій сумлінно працює до теперішнього часу.
Депутат Кіровської районної в м. Кіровограді ради – 2010 – 2015 рр.