Вже декілька років поспіль Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» в рамках своєї статутної діяльності реалізує благодійний конкурс «Авіатор» за напрямом «Освіта та наука».

В рамках конкурсу Фонд щорічно надає можливість групі кращих студентів профільних вищих навчальних закладів, які готують фахівців авіакосмічної галузі, відвідати Міжнародні авіакосмічні салони (Farnborough International Airshow у Великобританії і Paris Airshow Le Bourget у Франції).

У цьому навчальному році курсанти Кіровоградської льотної академії НАУ вперше вирішили взяти участь у цьому цікавому проекті. Треба відзначити, що зареєструвалися для участі в конкурсі майже 2000 охочих з НАУ і ХАІ, а з КЛА НАУ всього п'ятеро. Однак, наші хлопці були налаштовані більш ніж рішуче. Конкурсанти протягом 5 етапів відповідали на запитання стосовно авіації, писали есе і здавали тести з авіаційної англійської, розкривали свій творчий потенціал і демонстрували знання про авіацію.

18 і 19 березня в Національному авіаційному університеті відбувся фінал всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2015».

Близько 110 конкурсантів, які дійшли до фіналу, виступили перед членами журі та захистили свої презентації на тему «Авіація в моєму житті». До складу журі входили директори українських аеропортів, представники міжнародних авіакомпаній та директор благодійного Фонду Бориса Колеснікова. Вони оцінювали оригінальність робіт студентів, їх вміння презентувати себе, швидко та ємко відповідати на запитання членів журі.

Як коментує момент оголошення підсумків керівник нашого курсантського самоврядування та ініціатор участі курсантів у цьому конкурсі, Олександр Коновалов: «Перемогти, звичайно, дуже хотілося. Але й сама участь у конкурсі стала справою цікавою і корисною для кожного конкурсанта. Ми багато працювали над своїм самовдосконаленням. При цьому настільки відчували себе єдиною командою, що і про перемогу мріяли таку, щоб «одна на всіх». Коли зрозуміли, що перемогли всі кіровоградські курсанти - радості не було меж. Якби хтось із нас залишився «поза бортом »- радість перемоги кожного не була б настільки повною!».

У червні всі 108 переможців конкурсу вирушать на Міжнародний авіасалон Ле-Бурже у Франції. Крім того, що хлопці побачать останні досягнення світового авіапрому і познайомляться з кращими світовими фахівцями галузі, вони ще прогуляються по Парижу та побачать Діснейленд. Благодійний Фонд Бориса Колеснікова бере на себе всі витрати на майбутню поїздку.

Вітаємо Артура Юшкова, Олександра Мацкайло, Ігоря Батяшова, Олександра Коновалова та Вадима Дорохова з перемогою! Чекаємо фоторепортажів і захоплюючих розповідей про поїздку і бажаємо так само впевнено рухатися до інших своїх життєвих цілей!

Центр громадських зв’язків КЛА НАУ

Фоторепортаж можна переглянути тут.